Sterren van morgen: Staden

Hierbij de resultaten van de eerste oefencross. Proficiat aan alle lopertjes.
De foto’s staan onder de resultaten.

RESULTATEN OEFENCROSSEN AVR
Staden – 22/09/2019
eendjes meisjes
1 CAPON Axelle
2 WYCKHUYS Bo TURO
3 LENOIR Miley VIKR
4 BALINT Isabella VCSR
5 VANRAES Elisa Sleihage
eendjes jongens
1 GRIGORAS Octavian VCSR
2 SEGERS Arno
3 HUUGHE Diago SBBR
4 SAHITI Aris VCSR
5 LABYT Jalal VCSR
6 LENOIR Jayden VIKR
7 DENEIRE Jore Kortemark
8 WYCKHUYS Nim TURO
1e leerjaar meisjes
1 BAH Kadiatou VCSR
2 BULGAGIU Diana Cristina VCSR
3 CARINA Sara VCSR
1e leerjaar jongens
1 DEWITTE Wout BEVS
2 DENEIRE Robbe Kortemark
3 VANRAES Edward Sleihage
4 AL-SAADAWI Mohammed VCSR
5 LABYT Charif VCSR
6 LABYT Akram VCSR
2e leerjaar meisjes
1 VANDIERDONCK Rani Zerkegem
2 DE BRUYNE Vanity BEVS
2e leerjaar jongens
1 SAINT GERMAIN Tibe Houthulst
2 ARTEEL Elias BEVS
3 HARB Karam VCSR
3e leerjaar meisjes
1 DEWITTE Noor BEVS
2 DEBRUYNE Laticia BEVS
3 PRINCIPATO Giulia VCSR
4 DEMEY Ode Zonnebeke
5 DENIJS Niene VIKR
6 SAHITI Arizona VCSR
7 SONNEVILLE Lien Zarren
3e leerjaar jongens
1 VERMEERSCH Siebe BEVS
2 DEWEERDT Kars Staden
3 DE ROO Yarne Houthulst
4 VERHAEGHE Jules SBBR
5 ARTEEL Mauro BEVS
6 LENOIR Jericho VIKR
7 SALAMI Mohamed VCSR
8 AL-SAADAWI Hussein VCSR
9 GAMADEDIN Moaaz VCSR
4e leerjaar meisjes
1 VANWILDEMEERSCH Yana BERU
2 SONNEVILLE Rani Zarren
3 KELZI Nabaa VCSR
4 VAN VOOREN Merel Staden
5 WINDELS Ermeline VIKR
6 DEDIER Ella VIKR
7 SELSCHOTTER Kira VCSR
4e leerjaar jongens
1 SAINT GERMAIN Mathisse Houthulst
2 SUFFYS Chase BEVS
3 LEENKNECHT Pieterjan VCSR
4 HEENS August Houthulst
5 DAVID Luigi Staden
6 GHEERARDIJN Maxim Staden
7 DELAERE Ben VCSR
8 MATLOUB Abdenoun VCSR
9 BREJE Fabian VCSR
5e leerjaar meisjes
1 TERRYN Lana St. Juliaan
2 DENIJS Jenne VIKR
3 DE BAECKE Imke KLRU
4 MAEKELBERG Lore SBBR
5 KOLON DIALLO Mariama VCSR
6 SAFAI Sarah VCSR
5e leerjaar jongens
1 GRUYAERT Mauro SBLR
2 VERHAEGHE Louis SBBR
3 DE MEULENAERE Feel SBLR
4 MEEUWS Rhune VIRO
6e leerjaar meisjes
1 SAINT GERMAIN Margaux Houthulst
6e leerjaar jongens
1 LESAGE Fre VIRO
2 LAGROU Ewoud SBLR
3 DEDIER Wouter VIKR
4 HUUGHE Ynesta SBBR
5 HEENS Ernest Houthulst
6 DELAERE Tim VCSR
7 BALINT Antonio VCSR
1e middelbaar meisjes
1 DECLEIR Florence MMI
2 SAINT GERMAIN Amelie MMI
3 DE BAECKE Flore Broederschool
1e middelbaar jongens
1 LAGROU Jonas KSRO
2 SAMYN Victor
3 GRIGORAS Mario-Andrei
4 DE MEULENAERE Arto VMS
2e middelbaar jongens
1 TERRYN Sander Ieper
2 MEEUWS Xander Torhout
3e middelbaar meisjes
1 BEERNAERT Emilie T SAAM
3e middelbaar jongens
1 LAGROU Jeroen KSRO