Uitslagen en foto’s 2de manche Sterren van Morgen

 

RESULTATEN OEFENCROSSEN AVR

Kerelsplein – 25/09/2019

eendjes meisjes

1 WYCKHUYS Bo TURO
2 BALINT Isabella VCSR
3 LENOIR Miley VIKR
4 VANNIEUWENHUYSE Elise VIKR
5 MOYAERT Pauline KLRU
6 BENAMARI Iusaf ACRO
7 WALE Malek VIKR

eendjes jongens

1 SEGERS Arno ACRO
2 GRIGORAS Octavian VCSR
3 Taher VCSR
4 BENAMARI Bilal VCSR
5 AL-SAWAADI Ali VCSR
6 SAHITI Aris VCSR
7 LABYT Jalal VCSR
8 WALE Saad VIKR
9 WINDELS Maxent VIKR
10 SALAMA Abdurahman VCSR
11 LENOIR Jayden VIKR
12 CORNELISSEN Juul VIKR
13 VERVISCH Bjorn VIKR
14 BROUCKAERT Marlon VCSR

1e leerjaar meisjes

1 BAH Kadiatou VCSR
2 BENAMARI Israe ACRO
3 DE COSTERE Auke VIKR
4 DEBRUYNE Lotte BOEK
5 CAYTAN Elle-Louise VIKR
6 BULGAGIU Diana Cristina VCSR
7 ETELVINA Manou VCSR
8 BUD Natalia VCSR

1e leerjaar jongens

1 DEWITTE Wout BEVS
2 EECKHOUT Felix VIKR
3 AL-SAADAWI Mohammed VCSR
4 LABYT Charif VCSR
5 CROMBEZ Rube BOEK
6 CHRISTIAENS Stan BOEK
7 BROUCKAERT Abel VCSR
8 LABYT Akram VCSR
9 LANGEDOCK Felix VIKR

2e leerjaar meisjes

1 DE BRUYNE Vanity BEVS
2 DESAELE Marie-Julie MERU
3 DESAELE Elise-Marie MERU
4 MOHAMOUD Anisa VCSR

2e leerjaar jongens

1 MASSELUS Mauro KLRU
2 SEGERS Robbe ACRO
3 LEDOUX Arthur KLRU
4 LAMPAERT Elian ACRO
5 AMEYE Achille SBBR
6 ARTEEL Elias BEVS
7 KEIRSEBILCK Charles BEVS
8 VANDENBERGHE Jose KLRU
9 MOYAERT Mathijs KLRU
10 MAENE Yben VIKR
11 EECKHOUT Oskar VIKR
12 LUBAMBA Elijah DERO
13 KEERSEBILCK Louis BOEK
14 VANTHUYNE Pepijn MERU
15 CHILLON Raphael VCSR
16 HARB Karam VCSR
17 VANDENBROUCKE Yengo ACRO

3e leerjaar meisjes

1 DEWITTE Noor BEVS
2 DEMEY Ode Zonnebeke
3 DEBRUYNE Laticia BEVS
4 DENIJS Niene VIKR
5 DE COSTERE Jade VIKR
6 BAH Mariama Cire VCSR
7 SAHITI Arizona VCSR
8 VIAENE Enora BOEK
9 CAYTAN Manon VIKR
10 AATIAOUI Yasmina ACRO

3e leerjaar jongens

1 HOLLEBEKE Yaron VIKR
2 VERMEERSCH Siebe BEVS
3 VANHUYSE Xander Plataan
4 VANHECKE Lennert KLRU
5 DEBRUYNE Lars BOEK
6 VERHAEGHE Jules SBBR
7 ANCKAERT Mathis GEHO
8 BONGERS Bernard VCSR
9 LENOIR Jericho VIKR
10 GAMADEDIN Moaaz VCSR
11 CHRISTIAENS Tuur BOEK
12 ARTEEL Mauro BEVS
13 AL-SAADAWI Hussein VCSR
14 COUSSEE Basiel MERU
15 WAJDA Marcin ACRO
16 STEELANDT Lowie NIRO
17 SALAMI Mohamed VCSR
18 KASMI Nabil VCSR
19 RONDELEZ Djamiro DERO

4e leerjaar meisjes

1 AMEYE Juliette SBBR
2 BEYLS Ella BOEK
3 REMMERY Angel BSRU
4 DUPREZ Margaux VIKR
5 WINDELS Ermeline VIKR
6 DEDIER Ella VIKR
7 SELSCHOTTER Kira VCSR

4e leerjaar jongens

1 LEENKNECHT Pieterjan VCSR
2 TIMMERMANS Cyril VCSR
3 VERBANCK Robbe BOEK
4 DELEYE Matis BOEK
5 VANCOILLIE Arne BOEK
6 STAELENS Jasper KLRU
7 DE ROO Maarten KLRU
8 VANHECKE Loïc MERU
9 ANDRIES Remy MERU
10 LUBAMBA Jeremaya DERO
11 JAFARI Erfan VCSR
12 GLOSCH Alexander VCSR
13 MATLOUB Abdenoun VCSR
14 NARINYAN Artur VCSR
15 JALLOH Mohamed BSRU
16 VANSCHOOR Nathan KLRU
17 ABUSHARBAIN Ahmed VCSR

5e leerjaar meisjes

1 DE BAECKE Imke KLRU
2 MAEKELBERG Lore SBBR
3 KOLON DIALLO Mariama VCSR
4 VANDENBERGHE Marie-lien KLRU
5 VUYLSTEKE Louise VIKR
6 MOYAERT Emma KLRU
7 SAFAI Sarah VCSR
8 SAMADI Farkhunda VCSR

5e leerjaar jongens

1 PANNECOUCKE Faro VCSR
2 DECLERCQ Odile BOEK
3 GRUYAERT Mauro SBLR
4 VERHAEGHE Louis SBBR
5 VERDONCK Lennert MERU
6 DEWULF Niels BOEK
7 KATCHATOURIAN David VCSR
8 CLAUS Senne KLRU
9 KEERSEBILCK Maxim BOEK
10 DE MEULENAERE Feel SBLR
11 VANDEWINCKELE Thomas MERU
12 KATCHATOURIAN Michael VCSR
13 MEEUWS Rhune VIRO
14 JALLOH Mohamed ACRO
15 COOLSAERT Michiel MERU

6e leerjaar meisjes

1 MASSELUS Lien KLRU
2 BEYLS Lotte BOEK
3 LARRIDON Ashley BSRU
4 VUYLSTEKE Lune BOEK
5 HUYGHEBAERT Victoria KLRU

6e leerjaar jongens

1 LANGEDOCK Elias VIKR
2 LESAGE Fre VIRO
3 VANHUYSE Elias Plataan
4 COPPE Jules VCSR
5 DE ROO Jeroen KLRU
6 HUUGHE Ynesta SBBR
7 SAFAI Elhan VCSR
8 SCHOUTTETEN Ralph St. Lutgart
9 LAMPAERT Milan ACRO
10 CARTELAIN Matis ACRO
11 GELDHOF Kasper BOEK
12 DUCK Cohen DERO
13 VAN KERCKHOVEN Achiel BOEK
14 DE BRABANDER Yani DERO
15 KASMI Issam VCSR
16 MITCHELL Nathan VCSR

1e middelbaar meisjes

1 DE BAECKE Flore Broederschool

1e middelbaar jongens

1 SAMYN Victor
2 GRIGORAS Mario-Andrei
3 DE MEULENAERE Arto VMS

2e middelbaar jongens

1 MEEUWS Xander Torhout