alle berichten met betrekking tot het loopcriterium zullen hieronder komen: kalender, foto’s en uitslagen

Uitslagen westlaanrun

RESULTATEN OEFENCROSSEN AVR

MSKA Westlaanrun – 05/10/2019

eendjes meisjes

1 DE MEY Franne Zonnebeke
2 WYCKHUYS Bo TURO
3 CAPPON Axelle BEVS
4 LENOIR Miley VIKR
5 BALINT Isabella VCSR
6 WYCKHUYS Nim TURO

eendjes jongens

1 GRIGORAS Octavian VCSR
2 SEGERS Arno ACRO
3 HUUGHE Diago SBBR
4 ASSAAD Taher VCSR
5 AL-SAWAADI Ali VCSR
6 SAHITI Aris VCSR
7 LENOIR Jayden VIKR
8 SALAMA Abdurahman VCSR
9 HUYSENTRUYT Casper HONZ

1e leerjaar meisjes

1 BAH Kadiatou VCSR
2 DE COSTERE Auke VIKR
3 ETELVINA Manou VCSR
4 BULGAGIU Diana Cristina VCSR

1e leerjaar jongens

1 DEWITTE Wout BEVS
2 LABYT Charif VCSR
3 LABYT Akram VCSR
4 AL-SAADAWI Mohammed VCSR

2e leerjaar meisjes

1 DE BRUYNE Vanity BEVS

2e leerjaar jongens

1 SEGERS Robbe ACRO
2 AMEYE Achille SBBR
3 SCHOONBAERT Charles

3e leerjaar meisjes

1 DEWITTE Noor BEVS
2 DEMEY Ode Zonnebeke
3 DEBRUYNE Laticia BEVS
4 DE COSTERE Jade VIKR
5 HUYSENTRUYT Cara HONZ
6 BAH Mariama Cire VCSR
7 SAHITI Arizona VCSR

3e leerjaar jongens

1 VERMEERSCH Siebe BEVS
2 ANCKAERT Mathis GEHO
3 VERHAEGHE Jules SBBR
4 VANHUYSE Xander Plataan
5 LENOIR Jericho VIKR
6 GAMADEDIN Moaaz VCSR
7 SALAMA Mohamed VCSR
8 AL-SAADAWI Hussein VCSR

4e leerjaar meisjes

1 VANWILDEMEERSCH Yana BERU
2 AMEYE Juliette SBBR
3 DUPREZ Margaux VIKR
4 LUPPENS Lea BERU
5 WINDELS Ermeline VIKR
6 DEDIER Ella VIKR
7 SELSCHOTTER Kira VCSR

4e leerjaar jongens

1 LAKIERE Elian VCSR
2 LEENKNECHT Pieterjan GEHO
3 ALLOSSERY Kas Lichtervelde
4 CLAEYS Lucas BOEK
5 DELAERE Ben BSRR
6 MATLOUB Abdenour KLRU

5e leerjaar meisjes

1 DE BAECKE Imke KLRU
2 DELEU Viona Zwevezele
3 MAEKELBERG Lore SBBR
4 KOLON DIALLO Mariama VCSR
5 SAFAI Sarah VCSR
6 SAMADI Farkhunda VCSR

5e leerjaar jongens

1 PANNECOUCKE Faro VCSR
2 VERHAEGHE Louis SBBR
3 TUERLINCKX Flor GRUM
4 MEEUWS Rhune VIRO

6e leerjaar jongens

1 LAGROU Ewoud SBLR
2 LESAGE Fre VIRO
3 VANHUYSSE Elias Plataan
4 HUUGHE Ynesta SBBR
5 DEDIER Wouter VIKR
6 DELAERE Tim VCSR
7 BALINT Antonio VCSR

1e middelbaar meisjes

1 DE BAECKE Flore Broederschool

1e middelbaar jongens

1 LAGROU Jonas KSRO
2 SAMYN Victor
3 GRIGORAS Mario-Andrei

2e middelbaar jongens

1 MEEUWS Xander Torhout

3e middelbaar meisjes

1 BEERNAERT Emilie T Saam

3e middelbaar jongens

1 LAGROU Jeroen KSRO

Uitslagen Klein Seminarie

RESULTATEN OEFENCROSSEN AVR

Klein Seminarie 29/09/2019

eendjes meisjes

1 DEMEY Franne Zonnebeke
2 WYCKHUYS Bo TURO
3 CAPON Axelle BEVS
4 LENOIR Miley VIKR
5 WYCKHUYS Nim TURO
6 TALLOEN Iluna BEVS
7 BALINT Isabella VCSR

eendjes jongens

1 GRIGORAS Octavian VCSR
2 SEGERS Arno ACRO
3 ASSAAD Taher VCSR
4 HUUGHE Diago SBBR
5 SAHITI Aris VCSR
6 LABYT Jalal VCSR
7 LENOIR Jayden VIKR
8 SALAMA Abdurahman VCSR

1e leerjaar meisjes

1 BAH Kadiatou VCSR
2 DE COSTERE Auke VIKR
3 ETELVINA Manou VCSR
4 BULGAGIU Diana Cristina VCSR

1e leerjaar jongens

1 DEWITTE Wout BEVS
2 LABYT Charif VCSR
3 LABYT Akram VCSR

2e leerjaar meisjes

1 DE BRUYNE Vanity BEVS

2e leerjaar jongens

1 TALLOEN Ayden BEVS
2 SEGERS Robbe ACRO
3 SCHOONBAERT Charles
4 AMEYE Achille SBBR
5 MASSELUS Mauro KLRU

3e leerjaar meisjes

1 DEWITTE Noor BEVS
2 DEBRUYNE Laticia BEVS
3 PRINCIPATO Giulia VCSR
4 DE COSTERE Jade VIKR
5 DEMEY Ode Zonnebeke
6 BAH Mariama Cire VCSR
7 SAHITI Arizona VCSR

3e leerjaar jongens

1 VERMEERSCH Siebe BEVS
2 VANHUYSE Xander Plataan
3 VERHAEGHE Jules SBBR
4 LENOIR Jericho VIKR
5 GAMADEDIN Moaaz VCSR
6 SALAMA Mohamed VCSR

4e leerjaar meisjes

1 VANWILDEMEERSCH Yana BERU
2 AMEYE Juliette SBBR
3 DUPREZ Margaux VIKR
4 WINDELS Ermeline VIKR

4e leerjaar jongens

1 DELAERE Ben VCSR

5e leerjaar meisjes

1 DE BAECKE Imke KLRU
2 MAEKELBERG Lore SBBR
3 KOLON DIALLO Mariama VCSR
4 SAFAI Sarah VCSR
5 SAMADI Farkhunda VCSR

5e leerjaar jongens

1 PANNECOUCKE Faro VCSR
2 GRUYAERT Mauro SBLR
3 VERHAEGHE Louis SBBR
4 DE MEULENAERE Feel SBLR
5 GAMALEDIN Abdallah VCSR
6 MEEUWS Rhune VIRO

6e leerjaar jongens

1 COPPE Jules VCSR
2 LESAGE Fre VIRO
3 LAGROU Ewout SBLR
4 VANHUYSSE Elias Plataan
5 DEDIER Wouter VIKR
6 HUUGHE Ynesta SBBR
7 DELAERE Tim VCSR
8 BALINT Antonio VCSR

1e middelbaar meisjes

1 DE BAECKE Flore Broederschool

1e middelbaar jongens

1 LAGROU Jonas KSRO
2 SAMYN Victor
3 GRIGORAS Mario-Andrei
4 DE MEULENAERE Arto VMS

2e middelbaar jongens

1 MEEUWS Xander Torhout

3e middelbaar meisjes

1 BEERNAERT Emilie T SAAM

3e middelbaar jongens

1 LAGROU Jeroen KSRO

Uitslagen en foto’s 2de manche Sterren van Morgen

 

RESULTATEN OEFENCROSSEN AVR

Kerelsplein – 25/09/2019

eendjes meisjes

1 WYCKHUYS Bo TURO
2 BALINT Isabella VCSR
3 LENOIR Miley VIKR
4 VANNIEUWENHUYSE Elise VIKR
5 MOYAERT Pauline KLRU
6 BENAMARI Iusaf ACRO
7 WALE Malek VIKR

eendjes jongens

1 SEGERS Arno ACRO
2 GRIGORAS Octavian VCSR
3 Taher VCSR
4 BENAMARI Bilal VCSR
5 AL-SAWAADI Ali VCSR
6 SAHITI Aris VCSR
7 LABYT Jalal VCSR
8 WALE Saad VIKR
9 WINDELS Maxent VIKR
10 SALAMA Abdurahman VCSR
11 LENOIR Jayden VIKR
12 CORNELISSEN Juul VIKR
13 VERVISCH Bjorn VIKR
14 BROUCKAERT Marlon VCSR

1e leerjaar meisjes

1 BAH Kadiatou VCSR
2 BENAMARI Israe ACRO
3 DE COSTERE Auke VIKR
4 DEBRUYNE Lotte BOEK
5 CAYTAN Elle-Louise VIKR
6 BULGAGIU Diana Cristina VCSR
7 ETELVINA Manou VCSR
8 BUD Natalia VCSR

1e leerjaar jongens

1 DEWITTE Wout BEVS
2 EECKHOUT Felix VIKR
3 AL-SAADAWI Mohammed VCSR
4 LABYT Charif VCSR
5 CROMBEZ Rube BOEK
6 CHRISTIAENS Stan BOEK
7 BROUCKAERT Abel VCSR
8 LABYT Akram VCSR
9 LANGEDOCK Felix VIKR

2e leerjaar meisjes

1 DE BRUYNE Vanity BEVS
2 DESAELE Marie-Julie MERU
3 DESAELE Elise-Marie MERU
4 MOHAMOUD Anisa VCSR

2e leerjaar jongens

1 MASSELUS Mauro KLRU
2 SEGERS Robbe ACRO
3 LEDOUX Arthur KLRU
4 LAMPAERT Elian ACRO
5 AMEYE Achille SBBR
6 ARTEEL Elias BEVS
7 KEIRSEBILCK Charles BEVS
8 VANDENBERGHE Jose KLRU
9 MOYAERT Mathijs KLRU
10 MAENE Yben VIKR
11 EECKHOUT Oskar VIKR
12 LUBAMBA Elijah DERO
13 KEERSEBILCK Louis BOEK
14 VANTHUYNE Pepijn MERU
15 CHILLON Raphael VCSR
16 HARB Karam VCSR
17 VANDENBROUCKE Yengo ACRO

3e leerjaar meisjes

1 DEWITTE Noor BEVS
2 DEMEY Ode Zonnebeke
3 DEBRUYNE Laticia BEVS
4 DENIJS Niene VIKR
5 DE COSTERE Jade VIKR
6 BAH Mariama Cire VCSR
7 SAHITI Arizona VCSR
8 VIAENE Enora BOEK
9 CAYTAN Manon VIKR
10 AATIAOUI Yasmina ACRO

3e leerjaar jongens

1 HOLLEBEKE Yaron VIKR
2 VERMEERSCH Siebe BEVS
3 VANHUYSE Xander Plataan
4 VANHECKE Lennert KLRU
5 DEBRUYNE Lars BOEK
6 VERHAEGHE Jules SBBR
7 ANCKAERT Mathis GEHO
8 BONGERS Bernard VCSR
9 LENOIR Jericho VIKR
10 GAMADEDIN Moaaz VCSR
11 CHRISTIAENS Tuur BOEK
12 ARTEEL Mauro BEVS
13 AL-SAADAWI Hussein VCSR
14 COUSSEE Basiel MERU
15 WAJDA Marcin ACRO
16 STEELANDT Lowie NIRO
17 SALAMI Mohamed VCSR
18 KASMI Nabil VCSR
19 RONDELEZ Djamiro DERO

4e leerjaar meisjes

1 AMEYE Juliette SBBR
2 BEYLS Ella BOEK
3 REMMERY Angel BSRU
4 DUPREZ Margaux VIKR
5 WINDELS Ermeline VIKR
6 DEDIER Ella VIKR
7 SELSCHOTTER Kira VCSR

4e leerjaar jongens

1 LEENKNECHT Pieterjan VCSR
2 TIMMERMANS Cyril VCSR
3 VERBANCK Robbe BOEK
4 DELEYE Matis BOEK
5 VANCOILLIE Arne BOEK
6 STAELENS Jasper KLRU
7 DE ROO Maarten KLRU
8 VANHECKE Loïc MERU
9 ANDRIES Remy MERU
10 LUBAMBA Jeremaya DERO
11 JAFARI Erfan VCSR
12 GLOSCH Alexander VCSR
13 MATLOUB Abdenoun VCSR
14 NARINYAN Artur VCSR
15 JALLOH Mohamed BSRU
16 VANSCHOOR Nathan KLRU
17 ABUSHARBAIN Ahmed VCSR

5e leerjaar meisjes

1 DE BAECKE Imke KLRU
2 MAEKELBERG Lore SBBR
3 KOLON DIALLO Mariama VCSR
4 VANDENBERGHE Marie-lien KLRU
5 VUYLSTEKE Louise VIKR
6 MOYAERT Emma KLRU
7 SAFAI Sarah VCSR
8 SAMADI Farkhunda VCSR

5e leerjaar jongens

1 PANNECOUCKE Faro VCSR
2 DECLERCQ Odile BOEK
3 GRUYAERT Mauro SBLR
4 VERHAEGHE Louis SBBR
5 VERDONCK Lennert MERU
6 DEWULF Niels BOEK
7 KATCHATOURIAN David VCSR
8 CLAUS Senne KLRU
9 KEERSEBILCK Maxim BOEK
10 DE MEULENAERE Feel SBLR
11 VANDEWINCKELE Thomas MERU
12 KATCHATOURIAN Michael VCSR
13 MEEUWS Rhune VIRO
14 JALLOH Mohamed ACRO
15 COOLSAERT Michiel MERU

6e leerjaar meisjes

1 MASSELUS Lien KLRU
2 BEYLS Lotte BOEK
3 LARRIDON Ashley BSRU
4 VUYLSTEKE Lune BOEK
5 HUYGHEBAERT Victoria KLRU

6e leerjaar jongens

1 LANGEDOCK Elias VIKR
2 LESAGE Fre VIRO
3 VANHUYSE Elias Plataan
4 COPPE Jules VCSR
5 DE ROO Jeroen KLRU
6 HUUGHE Ynesta SBBR
7 SAFAI Elhan VCSR
8 SCHOUTTETEN Ralph St. Lutgart
9 LAMPAERT Milan ACRO
10 CARTELAIN Matis ACRO
11 GELDHOF Kasper BOEK
12 DUCK Cohen DERO
13 VAN KERCKHOVEN Achiel BOEK
14 DE BRABANDER Yani DERO
15 KASMI Issam VCSR
16 MITCHELL Nathan VCSR

1e middelbaar meisjes

1 DE BAECKE Flore Broederschool

1e middelbaar jongens

1 SAMYN Victor
2 GRIGORAS Mario-Andrei
3 DE MEULENAERE Arto VMS

2e middelbaar jongens

1 MEEUWS Xander Torhout

Sterren van morgen: Staden

Hierbij de resultaten van de eerste oefencross. Proficiat aan alle lopertjes.
De foto’s staan onder de resultaten.

RESULTATEN OEFENCROSSEN AVR
Staden – 22/09/2019
eendjes meisjes
1 CAPON Axelle
2 WYCKHUYS Bo TURO
3 LENOIR Miley VIKR
4 BALINT Isabella VCSR
5 VANRAES Elisa Sleihage
eendjes jongens
1 GRIGORAS Octavian VCSR
2 SEGERS Arno
3 HUUGHE Diago SBBR
4 SAHITI Aris VCSR
5 LABYT Jalal VCSR
6 LENOIR Jayden VIKR
7 DENEIRE Jore Kortemark
8 WYCKHUYS Nim TURO
1e leerjaar meisjes
1 BAH Kadiatou VCSR
2 BULGAGIU Diana Cristina VCSR
3 CARINA Sara VCSR
1e leerjaar jongens
1 DEWITTE Wout BEVS
2 DENEIRE Robbe Kortemark
3 VANRAES Edward Sleihage
4 AL-SAADAWI Mohammed VCSR
5 LABYT Charif VCSR
6 LABYT Akram VCSR
2e leerjaar meisjes
1 VANDIERDONCK Rani Zerkegem
2 DE BRUYNE Vanity BEVS
2e leerjaar jongens
1 SAINT GERMAIN Tibe Houthulst
2 ARTEEL Elias BEVS
3 HARB Karam VCSR
3e leerjaar meisjes
1 DEWITTE Noor BEVS
2 DEBRUYNE Laticia BEVS
3 PRINCIPATO Giulia VCSR
4 DEMEY Ode Zonnebeke
5 DENIJS Niene VIKR
6 SAHITI Arizona VCSR
7 SONNEVILLE Lien Zarren
3e leerjaar jongens
1 VERMEERSCH Siebe BEVS
2 DEWEERDT Kars Staden
3 DE ROO Yarne Houthulst
4 VERHAEGHE Jules SBBR
5 ARTEEL Mauro BEVS
6 LENOIR Jericho VIKR
7 SALAMI Mohamed VCSR
8 AL-SAADAWI Hussein VCSR
9 GAMADEDIN Moaaz VCSR
4e leerjaar meisjes
1 VANWILDEMEERSCH Yana BERU
2 SONNEVILLE Rani Zarren
3 KELZI Nabaa VCSR
4 VAN VOOREN Merel Staden
5 WINDELS Ermeline VIKR
6 DEDIER Ella VIKR
7 SELSCHOTTER Kira VCSR
4e leerjaar jongens
1 SAINT GERMAIN Mathisse Houthulst
2 SUFFYS Chase BEVS
3 LEENKNECHT Pieterjan VCSR
4 HEENS August Houthulst
5 DAVID Luigi Staden
6 GHEERARDIJN Maxim Staden
7 DELAERE Ben VCSR
8 MATLOUB Abdenoun VCSR
9 BREJE Fabian VCSR
5e leerjaar meisjes
1 TERRYN Lana St. Juliaan
2 DENIJS Jenne VIKR
3 DE BAECKE Imke KLRU
4 MAEKELBERG Lore SBBR
5 KOLON DIALLO Mariama VCSR
6 SAFAI Sarah VCSR
5e leerjaar jongens
1 GRUYAERT Mauro SBLR
2 VERHAEGHE Louis SBBR
3 DE MEULENAERE Feel SBLR
4 MEEUWS Rhune VIRO
6e leerjaar meisjes
1 SAINT GERMAIN Margaux Houthulst
6e leerjaar jongens
1 LESAGE Fre VIRO
2 LAGROU Ewoud SBLR
3 DEDIER Wouter VIKR
4 HUUGHE Ynesta SBBR
5 HEENS Ernest Houthulst
6 DELAERE Tim VCSR
7 BALINT Antonio VCSR
1e middelbaar meisjes
1 DECLEIR Florence MMI
2 SAINT GERMAIN Amelie MMI
3 DE BAECKE Flore Broederschool
1e middelbaar jongens
1 LAGROU Jonas KSRO
2 SAMYN Victor
3 GRIGORAS Mario-Andrei
4 DE MEULENAERE Arto VMS
2e middelbaar jongens
1 TERRYN Sander Ieper
2 MEEUWS Xander Torhout
3e middelbaar meisjes
1 BEERNAERT Emilie T SAAM
3e middelbaar jongens
1 LAGROU Jeroen KSRO

zondag 22/09: 1e manche Sterren van morgen: Staden

Zondag 22 september gaat de eerste manche van het loopcriterium “Sterren van morgen” door te Staden.
Vanaf 10 uur gaan de eerste wedstrijden door voor onze allerkleinste lopertjes.

Wij hopen opnieuw vele sportievelingen, ouders, grootouders, nonkels en tantes te mogen verwelkomen op de 4 verschillende loopwedstrijden. Met alvast een schitterende start en met magnifiek herfstweer te Staden!

Na iedere loopwedstrijd proberen wij asap op onze hier website de resultaten en enkele foto’s te plaatsen.

Sterren van morgen

Samen met KAV Roeselare organiseren wij mee de “Sterren van morgen”. Een serie van 4 veldlopen in onze regio voor onze allerkleinste atletiektalenten die doorgaat eind september en begin oktober. Deelname aan de wedstrijden is gratis!
Hieronder kan je de affiche terugvinden.